niedziela, 9 września 2012

POLACY POTRAFICIE!!!!

WEŹ UDZIAŁ W MISJI !!!

| Misja 'Cohabitat Gathering' |Festiwal Cohabitat Gathering (13-14 października) to dwa dni spotkań i wystąpień tych, którzy pragną odpowiedzialnie projektować i budować mądry oraz sprawiedliwy świat wokół siebie. Zaproszeni na scenę mówcy wzniecą ogień inspiracji opowiadając historie o własnej pasji pracy nad konkretnymi technologiami, narzędziami i metodami, które nie pozostawiają złudzeń - jako cywilizacja jesteśmy w stanie porzucić przestarzałą już koncepcję rozwoju-dla-samego-rozwoju i pójść dalej. Możemy stworzyć zdrową i komfortowa przestrzeń życia dla wszystkich i odzyskać czas na eksplorowanie tajemnic bycia człowiekiem. Brzmi ekscytująco? To dopiero początek ;-)
Festiwal jest platformą dla tych, którzy czują w sobie tę nową Jakość i pragną się nią podzielić.

| Dlaczego Twoje wsparcie jest tak ważne ? |
W pełni ufając w solidarność tych, którym zależy, postawiliśmy postawić w tym roku wszystko na jedną kartę. Poświęciliśmy już setki godzin pracy oraz włożyliśmy kawał serca w to aby przygotować festiwal od strony organizacyjnej, jednak jedynym znaczącym źródłem jego finansowania w tym roku jesteśmy My - ludzie dobrej woli ery Internetu. Twoje wsparcie będzie sygnałem, że ten festiwal jest dla Ciebie ważny. Każde, nawet najmniejsze wsparcie jest istotne, gdyż Crowdfunding w Polsce nie przeżył jeszcze tak dużego przedsięwzięcia. Naprawdę każdy jest potrzebny, KAŻDY !

Biorąc odpowiedzialność za sprawy ważne we własne ręce stajemy się tymi, na których zawsze czekaliśmy.

| Chesz pomóc, tak ? ;-) Oto kilka najskutecznych propozycji działania |
Oprócz wsparcia materialnego, które jest dla powodzenia tego festiwalu kluczowe, baaardzo potrzebujemy Was również w roli ambasadora festiwalu. Przekonaj swoich najbliższych przyjaciół aby nam pomogli. Najlepiej jest to zrobić pisząc do nich imiennego maila z krótkim uzasadnieniem i gorącym zaproszeniem do wzięcia udziału w tej ekscytujacej akcji :-) Twoja rekomendacja ma ogromna moc.

Niezwykle pomocne będzie zrealizowanie wszystkich punktów ścieżki ambasadora:
1. powiadamianie o festiwalu osób, które prowadzą poczytne blogi lub kanały na FB
2. wykopanie tej strony na wykop.pl: http://bitly.com/CHG_Wykop
3. udostępnienie na swojej tablicy Facebook tego zdjęcia: http://on.fb.me/RylHUc
4. zaproszenie swoich znajomych do tego eventu na Facebook: http://bitly.com/CHG_Event

Więcej na http://polakpotrafi.pl/projekt/Cohabitat-Gathering-2012/

POPIERAM I WSPIERAM!!!

autorem tekstu jest Paweł Sroczyński

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O mnie

Moje zdjęcie
Lubię mieć (choćby niewielki) wpływ na moje otoczenie,świat w którym żyję. Interesuje mnie to co jem, czego używam, jak moja konsumpcja wpływa na środowisko. Robię dobre jedzonko z lokalnych często własnych produktów,mieszam też kremy, odnawiam meble, buduję i pomocnikuje na budowach. Staram się kreatywnie żyć, szukać dobrych rozwiązań na życie bardziej niezależne od stereotypów, z wyboru zależne od emnie, we współzależności z naturą.